• Midweek

  • Teaminfo

    De Midweek speelt doorgaans alleen wedstrijden in de zaal. De wedstrijden worden doordeweeks gespeeld. Als ze thuis spelen, spelen ze op donderdag in de Ripperdahal. De afgelopen twee seizoenen hebben de spelers van de Midweek samengespeeld met spelers van de Midweek van ROG uit Groningen.

    Spelers: 

    Dames: Esther, Sandra, Marina, Nynke, Wilga

    Heren: Gerben, Erik, Pieter Jan, Jan Taeke, Harro, Hans

  • Teamnieuws

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWA/Argo/ROG MW1 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nic./Hoogkerk MW1129121971593819
    2DWA/Argo/ROG MW1127141831731015
    3OKO/BIES MW1127051771641314
    4Noordenveld MW1126061901781212
    5AVO MW2125251691591012
    6Ritola MW11232716116108
    7DTS (S) MW1122010139222-834