• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    za 13-jan.DWA/Argo E1 - Zunobri E114 - 0
    za 13-jan.DWA/Argo D1 - Roda '70 D113 - 3
    za 13-jan.ROG B1 - DWA/Argo B211 - 10
    za 13-jan.DWA/Argo C2 - WSS C14 - 8
    za 13-jan.De Granaet C1 - DWA/Argo C111 - 6
    za 13-jan.Zunobri A1 - DWA/Argo A110 - 14
    za 13-jan.Pallas '08 2 - DWA/Argo 212 - 11
    za 13-jan.Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 - DWA/Argo B17 - 10
    za 13-jan.Pallas '08 1 - DWA/Argo 121 - 19
    do 18-jan.Ritola MW1 - DWA/Argo/ROG MW120 - 10
    za 20-jan.Hoogkerk D1 - DWA/Argo D110 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    20 jan. 11:00Hoogkerk D1 - DWA/Argo D1Meijer, P (Pepijn)Hoogkerk
    20 jan. 12:00Roda '70 1 - DWA/Argo 3Brede school Noord
    20 jan. 13:00DTL C1 - DWA/Argo C1Posthumus, P.A. (Pieter Anne)De Ynset
    20 jan. 13:15DWA/Argo D2 - EKC 2000 D1Schuuring, L. (Leo)Ripperdahal
    20 jan. 14:25DWA/Argo B2 - DES (N) B1Pestoor, S. (Sam)Ripperdahal
    20 jan. 15:00VZK E1 - DWA/Argo E1De Bongerd
    20 jan. 15:35DWA/Argo B1 - Rood-Wit B1M (Marlize) Doedens-van ScherpenzeelRipperdahal
    20 jan. 15:40Vitesse (Be) A1 - DWA/Argo A1Drenthehal
    20 jan. 16:45DWA/Argo 2 - De Waterpoort 2Smedema, R.H. (Roelf Harm)Ripperdahal
    20 jan. 18:10DWA/Argo 1 - Thrianta 1P (Pieter) HoogermanRipperdahal
    25 jan. 20:45DWA/Argo/ROG MW1 - Wordt Kwiek MW1Schuuring, L. (Leo)Ripperdahal
    27 jan. 09:00ROG E1 - DWA/Argo E1Hanewinkel, C (Carolien)De Wijert
    27 jan. 10:00ROG D1 - DWA/Argo D1Zijlstra, S. (Sophia)De Wijert
    27 jan. 13:00WSS B1 - DWA/Argo B2Wenakker
    27 jan. 13:15DWA/Argo D2 - Elko D1Oostra, C.A. (Catharina)Ripperdahal
    27 jan. 14:20DWA/Argo B1 - Sparta (Zw) B1Ripperdahal
    27 jan. 15:20Zunobri C1 - DWA/Argo C2Pera, F (Fred)Quicksilver S
    27 jan. 15:25DWA/Argo A1 - HHV A1Smedema, R.H. (Roelf Harm)Ripperdahal
    27 jan. 16:40DWA/Argo 3 - Stadskanaal '74 2Pettinga, J. (John)Ripperdahal
    27 jan. 17:55DWA/Argo 2 - Emmeloord 2H. (Hotze) van DijkRipperdahal